+38 (098) 11 66 928
+38 (063) 35 37126
+38 (095) 21 80 532
informflora24.com.ua

Для того, щоб оформити замовлення Вінниця | (Вінницька область) 153++ Ви можете зателефонувати нашим менеджерам з 9.00 до 18.00. Також Ви маєте можливість зробити замовлення у будь-який час доби, оформивши замовлення на сайті.

Закази в процесі виконання:
6 шт.

Замовлення і доставка квітів Вінниця - демократичні ціни

Квітковий магазин Flora24.com.ua пропонує на Ваш вибір найкращі букети за самими оптимальними цінами. Ми доставляємо Вінниця без посередників, що позитивно відображається на критерії «ціна» на нашому сайті.

Флористи компанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів Вінниця. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букетікомпанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букеті

 
альстромерія 11 шт., флізелін
612 грн.
   
хризантема кущова 4 шт., гербера 3 шт., сіточка
433 грн.
   
альстромерія 7 шт., лента
410 грн.
 
 
троянда кущова 7 шт., лента
433 грн.
   
троянда 7 шт., лента, зелень
409 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., сіточка, зелень
488 грн.
 
 
троянда 9 шт., флізелін, зелень
512 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., альстромерія 1 шт., флізелін, зелень
535 грн.
   
хризантема кущова 11 шт., лента
631 грн.
 
 
хризантема кущова 9 шт., флізелін, зелень
571 грн.
   
гербера 11 шт., папір, зелень
609 грн.
   
троянда 9 шт., лента
473 грн.
 

Кур’єрська служба компанії Flora24.com.ua готова виконати доставку замовлених Вами квітів Вінниця вже через 2-3 години після повної оплати замовлення . Оформляйте замовлення з доставкою квітів і вже через короткий проміжок часу ми вручимо його Вашим рідним особисто в руки.

 

 

Романтичний вечір, святкова дата, значуща подія і багато інших заходів за традицією прикрашають квітами. Напевно, кожен погодиться, що свято не є святом без цих красивих і барвистих символів щастя! До того ж, багато квітів мають своє значення: деякі несуть з собою любов і вірність, деякі висловлюють достаток і побажання довгих років життя, а деякі, навпаки, прощання і память. В даний час не тільки квітковий букет може прикрасити свято, але і всілякі вироби з квітів: квітковий кошик, серце з квітів і багато іншого. Наш інтернет-магазин і наша доставка букетів в Вінниці , не просто зарекомендував себе як магазин з широким вибором композицій, але і завжди свіжими квітами. Досвідчені флористи знають всі нюанси улюбленої справи, а саме: догляд, символіку, сплетіння композицій і багато інших уявлень про майбутній букет квітів з урахуванням планованого свята. Оперативна доставка квітів у Вінниці від нашого магазину завжди цінує час і якість. Навіть будучи за містом, замовити квіти по Вінниці вам буде не важко, адже за допомогою онлайн – сервісу можна оформити замовлення в кілька кліків за декілька хвилин. З нами легко співпрацювати. З кожною людиною, яка шукає відповідний букет або фігурну квіткову композицію, ми знаходимо спільну мову і надаємо йому очікуваний прекрасний результат, враховуючи всі індивідуальні побажання. Тому доставка квітів Вінниця займає лідируючу сходинку у цьому місті. Дарувати людям радість – це пріоритет нашого магазину та всіх його співробітників.

Доставку квітів Вінниця - (Вінницька область) наші кур’єри готові виконати вже через кілька годин після оплати Вами замовлення. Найшвидший і найпростіший спосіб оплати – переказ грошових коштів на картку ПриватБанку. Інші способи оплати можете обрати в розділі «Оплата»